Aktualności

PROGRAM NIWKI 2020

Drogie Nauczycielki, Drodzy Nauczyciele,

w zakładce OFERTA PROGRAMU NIWKI znajduje się wykaz szkoleń na rok 2020. Przed ogłoszeniem zawieszenia zajęć zdążyliśmy zorganizować tylko jedno szkolenie (Praca z filmem na lekcjach języka mniejszości niemieckiej i HIKu na wszystkich etapach nauczania).

Po kilku tygodniach przygotowań w maju rozpoczęliśmy szkolenia w trybie online: webinary i warsztaty na platformie Moodle Programu Niwki https://niwki.rcre.opolskie.pl/m/. Za nami już webinar „Wychowawca w nauczaniu zdalnym - jak się odnaleźć i jakie narzędzia wykorzystać?” z Martą Florkiewicz-Borkowską, w którym wzięło udział 65 nauczycieli, webinar z warsztatami online „QR-kody na lekcji języka niemieckiego” z dr Aleksandrą Łyp-Bielecką. 

Obecnie prowadzone są równolegle trzy grupy warsztatowe na platformie Moodle. Prowadzimy zapisy na kolejne szkolenia online (szczegóły w zakładce Oferta Programu Niwki oraz na stronie RCRE).

Zapraszam do zapoznanie się z aktualną ofertą i do zapisywania się na szkolenia, licząc na to, że spotkamy się w tym roku również na szkoleniach stacjonarnych, jak tylko sytuacja na to pozwoli.

Życzę Państwu dużo zdrowia, spokoju oraz wyważonych decyzji w pracy online. Proszę zaglądać również na stronę FB RCRE – Program Niwki, bo tu w pierwszej kolejności pojawiają się informacje o najbliższych wydarzeniach oraz na stronę RCRE zakładka e-KUFEREK – Zdalne Nauczanie, gdzie znajdziecie źródła inspiracji do pracy w najbliższym czasie.

 

Pozdrawiam serdecznie

Izabela Szczepańska

Koordynator Programu Niwki

Dodatkowe informacje